Port
Honningsvag, Norway
Activity Level
Easy
Excursion Type
All
Wheelchair Accessible
No
Starting At
$174.95
Minimum Age
Information Not Currently Available
Duration
Approximately 3½ Hours
Meals Included
Meals not included
Houd onderweg naar de Noordkaap uitkijk naar rendieren. Als je vanuit Honningsvåg vertrekt, zul je al snel zien dat een kaal landschap kenmerkend is voor de winderige Arctische Cirkel, waar de vegetatie schaars lijkt te zijn. Voor de botanicus is het echter behoorlijk overvloedig, met 200 soorten planten die hier groeien. De rit naar de Noordkaap duurt ongeveer 45 minuten.
De Noordkaap zelf is een enorme rots met een steile wand die meer dan 1000 voet boven de Arctische Oceaan uitsteekt. Op een breedtegraad van 71º, 10' noord, is de Noordkaap opmerkelijk beschaafd, met een postkantoor, kapel, bar en restaurant. En in het Noordkaap Hall vind je een winkelgebied en een breedbeeldbioscoop van 180º. Een spectaculaire audiovisuele presentatie van 14 minuten neemt je mee op een reis door een landschap vol contrasten, licht en natuur. Het verhaal en de geschiedenis van het volk worden verteld met prachtige foto's en muziek. Neem de tijd voor foto's, rondkijken en het schrijven van ansichtkaarten.
Opmerkingen:
Het weer op de Noordkaap is zeer onvoorspelbaar; draag warme kleding in lagen en regenkleding. Het kan druk zijn, aangezien het toeristenseizoen in deze regio erg kort is. Ansichtkaarten kunnen worden afgestempeld met een lokaal poststempel. Tijdens de transfer is er geen uitleg of gidsenservice, maar een Nederlandssprekende begeleider van het schip zal de touringcar begeleiden. Laat je persoonlijke spullen niet achter in de bus, aangezien mogelijk een andere bus wordt gebruikt voor de terugreis.