Door naar hoofdinhoud

Kan ik mijn kleding wassen en stomen als ik op een cruise ben?

Antwoord: Ja. Voor je comfort en gemak bieden we een volledige was- en stomerijservice aan boord van alle schepen van de Holland America Line-vloot. Je kunt je kleding tegen een vergoeding naar de wasserij aan boord sturen. In je *hut vind je wasgoedzakken en een prijslijst, handig weggestopt in de kast.

Voor een complete was-, milieuvriendelijke stomerij- en persservice (met uitzondering van de Neptune en Pinnacle Suites) zijn er twee soorten services:

  • Reguliere service: artikelen die vóór 9.00 uur zijn ontvangen, worden de volgende dag geretourneerd
  • Express service: artikelen die vóór 9.00 uur zijn ontvangen, worden dezelfde dag geretourneerd (er is een toeslag van 50% van toepassing)
    • Er wordt geen toeslag in rekening gebracht voor alleen persen

Voor de wasservice van de Neptune Suite en Pinnacle Suite:

  • Gasten in suites hebben een gratis was-, milieuvriendelijke stomerij- en persservice
  • Artikelen die gewassen moeten worden, worden binnen 24 uur geretourneerd

Waspakketten

Er kunnen voor alle standaardreizen waspakketten worden gekocht op de website van Holland America Line. Log in op je Mijn Account en ga naar je cruiseboeking waar je een waspakket kunt kopen in de categorie Pakketten.

  • Waspakketten worden 48 uur na verwerking geretourneerd. Dit is geldig tot twee dagen voor het einde van de cruise
  • Er is geen stomerij inbegrepen bij de waspakketten

Gasten kunnen een waspakket per kamer kopen en alleen de was van alle gasten van die kamer versturen.

*Houd er rekening mee dat om veiligheidsredenen reisstrijkijzers, stoomapparaten en elektrische waterkokers/ketels niet mogen worden gebruikt in je hut.

We hebben enkele updates doorgevoerd om je ervaring te verbeteren.

Vernieuw de pagina om de nieuwste wijzigingen te zien.